Cecile long kisses kalıcı mat likit ruj

12:49:00

    Rujların namını çoğumuz duymuşuzdur. Bende merak edip denemek için aldım. Rujlar bahsedildiği gibi gerçekten kalıcı bende şuan sadece iki renk mevcut ikisinden de aynı performansı aldım ancak bazı bloggerlardan okuduğum kadarıyla bazı renkleri pütür pütür durup çıkması daha da zormuş ve dudakları çok kuruttuğu için memnun kalmamışlar. 
  Rujlar sürdükden kısa bir süre sonra matlaşıyorlar ve dışarı taşanları temizlemek biraz zor olabiliyor onun için acele etmek gerekiyor.Ruju uygulamadan önce dudağınıza nemlendiri bir lipbalm uygulamak rujun dudaklarınızı kurutmasını önlemek için yapılması gereken bir adım bana göre ben dudağım da çatlaklar varsa bu ruju kullanmakdan kaçınıyorum.Ve kalıcığı gerçekten de iyi bir ürün. Evden çıktıkdan sonra baya bir zaman ruj tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz ta ki yemekden sonraya kadar yani en azından bende öyle.

    
  Ürünün aplikatörünü çıkarırken fazla ürünü sıyırarak çok fazla ruj almayı önlüyo bu bir avantaj bence.Fırça kolay sürüm için ideal ben ruju uygularken zorluk çekmiyorum.
  Cecile long kisses mat likit rujlar geniş bir renk skalasınada sahipler.Bende bulunan renkler 01 Space rose ve 04 Funny lips
Üstteki renk 04 alttaki 01 olan. Space rose dudakda doğal bi pembemsi duruyo. Funny lips daha koyu bir pembe.

Fiyatı biraz pahalı 20 ila 25 tl arasında kozmetikçilerde bulunabiliyor. 
 Sizde bu rujları incelemek isterseniz size en yakın mağazada testerlarına bakabilirsiniz. Ve  Cecilenin online alışveriş sitesindeki linki sizler için buraya bırakıyorum .
   http://www.cecileshop.com/urun/cecile/renkli-kozmetik/dudak/long-kisses-lipgloss
soldaki 04 sağdaki 01

 Okuduğunuz için teşekkürler :)

You Might Also Like

0 yorum