Garnier Saf & Temiz 3'ü 1 arada

04:36:00


          Bugün sizlere yüzümde sık sık kullandığım Garnier ürününden söz ediceğim.
  Bayadır  elimde olan bu ürünü bir türlü düzenli kullanmamıştım.Ta ki yüzümde yağlanmaların artmasıyla bir ürün kullanma ihtiyacı duyana kadar, o günden sonra elimde olan ürüne bir şans verme ihtiyacı duydum.Ve pişmanda olmadım. 
  İlk kullanımda pek fark göremesem de düzenli kullanımda baya bir etkisini gördüm.Ürünü yaklaşık 3 haftadır 2 yada 3 günde bir olmak üzere sabahları peeling şeklinde uyguluyorum.Ürün 3 ü 1 arada diye geçiyor fakat  ben maske tarzında hiç uygulamadım. Ürünü yüzüm ıslakken ovalayarak cildime uyguluyorum ve ardından duruluyorum. Üstüne bir yüz nemlendirici uygulayarak emmesini bekleyip öyle makyajıma başlıyorum ve yüzümün daha pürüzsüz durduğunu fark ediyorum. Cildim yağlı bir cilt ve bu üründe yağlı ciltlere gayet uygun bir ürün.Yüzünüzdeki yağı dengeleyip gün içerisindeki parlamaları önlüyor.
   Ürünü düzenli kullandığımda yüzümde oluşan ufak ufak yağ butonlarınında ortadan kaybolduğunu ve pudra uyguladığımda o pürüzlü görünümün de yok olduğunu gözlemledim.Bunun yanı sıra siyah noktalarımda da küçülme ve azalma var.
Ürünün içerisinde mavi tanecikler var,pürüzlü bir doku sağlıyorlar.Cildinize ürünü uygularken bu tanecikleri çok net hissediyorsunuz.Ürün çok koyu ve kalın dokuya sahip olduğundan az bir miktarı tüm yüzünüze yetiyor.
  Yüzünüzü temizledikden sonra siyah nokta karşıtı yada rahatlatıcı bir tonik ile ürünü desteklerseniz daha iyi sonuç alabilirsiniz.
  Cildi yağlı olup da bir peeling arayışı içerisinde olan arkadaşlara kesinlikle bu uygun fiyatlı Garnier Saf & Temiz 3'ü 1 arada ürünü tavsiye ederim.En yakın sürede bu serinin diğer ürünlerinide alıp deneyimleyeceğim.
  Okuduğunuz için teşekkür ederim :)


You Might Also Like

0 yorum