Maybelline Affinitone 24h waterproof pudra

03:10:00

Merhaba arkadaşlar
Bugün sizlere benim her gün kullandığım pudradan söz etmek istiyorum.Ben cildimde aşırı kusurlar olmadığından dolayı fondöten kullanmıyorum  sürekli olarak pudra uyguluyorum.Pudranın altına da göz altı kapatıcısı kullanıyorum sadece.Ve sürekli olarak kullandığım bir pudra var  Maybelline affinitone 24h wp pudra.
  Ürünün kapatıcılığı az ile orta arasında,yüzünüze uygularken yüzünüz iyi nemlendirilmiş ise pul pul görünüme sebebiyet verip de ben pudrayım diye bağırmıyor.Bu pudranın kuru cilt tipine uygun olduğunu düşünmüyorum,yağlı ciltlerde daha iyi sonuç veriyor,hakkında okuduğum yazılarda bu yöndeydi .
 Eğer çok sorunlu bir cildiniz yoksa fondöten yerine bu pudrayı kullanabilirsin eminim işinize yarayacaktır.Aynı zamanda bu pudrayı makyaj sabitlemek içinde büyük bir fırçayla yüzünüze uygulayabilirsiniz.
 Ürün 9 gr fakat baya bereketli bir ürün sürekli kullanmama rağmen 7-8 aydır elimde olan ve hala bitmeyen bir ürün. Bitince alacaklarım arasında kesinlikle.
  Maybelline affinitone 24h wp pudranın 4 renk seçeneği mevcut mağazalarda texterlarına bakıp kendi renginizi bulabilirsiniz.Benim rengim 30 Sand rengi.Ve indirimlerde yakalarsanız gerçekten uygun fiyatlara denk geliyor.
  Sizin kullanıp da memnun kaldığınız bana önermek isteyeceğiniz pudralar varsa lütfen bana yazmayı unutmayın. 
 Okuduğunuz için teşekkür ederim :) 

You Might Also Like

1 yorum