Maybelline the Colossal Kajal

08:26:00

Merhaba arkadaşlar.Buraları fazlaca aksattığımı farkındayım ancak instagramda elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum.Eğer  diğer ürün yorumlarımı merak ederseniz beni instagramdan @buseninmakyajcantasi olarak bulabilirsiniz.
  Şimdi gelelim bugün ki ürünümüze Maybelline'e ait olan asansörlü kajal siyah göz kalemi.Ürünün fiyatı uygun olmasına rağmen elimde bir çok siyah göz kalemi olduğu için ürünü çok geç aldım ve geç deneyimleme fırsatım oldu.Bana göre tek eksisi akıyor olması buda kalemin sınıfta kalmasına yol açıyor çünkü bizim kalemlerde aradığımız en önemli özellikler akmaması,kalıcı olması sürekli makyajı tazeleme ihtiyacı duydurmaması,makyajım aktı mı diye düşündürmemesi. Hal böyle olunca maybelline'nin kalemi makyajda elimin pek de gittiği bir ürün olmadı ancak dışarda fazla durmayacaksam acelem varsa bu kalemi sıklıkla  kullandım.
 Sürümü çok kolay özellikle kirpik diplerine çok kolay uygulanabiliyor. Yapısı çok yumuşak,kolay çıkabilen bir ürün. Ben ürünün indirimsiz fiyatı çok da uygun olmasına rağmen Rossman indirimde 6 tl gibi bir fiyata almıştım. Artık bu ürün Bimlerde de 8-9 tl gibi bir fiyata satılmakta,kolayca ulaşabileceğiniz bir ürün.
Ben başka asansörlü kajal kalemlere de şans verme taraftarıyım.Sizin kullandığınız ve sevdiğiniz kalemler varsa lütfen benimle paylaşmayı unutmayınız :)
  Okuduğunuz için teşekkürler :)


You Might Also Like

2 yorum