Clean & clear Siyah Nokta Temizleyici Günlük Peeling

11:14:00

Merhaba Kızlar :)
  Bugün sizlerle yaklaşık 1.5 aydır severek kullandığım bir peelingden söz etmek istiyorum. Daha önce çok sık denk geldiğim bir peelingdi bende Migros indirimde bulmuşken alıp denemek istedim.

  Ürünün vaadi ilk kullanımdan itibaren ciltteki yağı ve kiri temizleyerek siyah noktaların görünümünü azaltmak. Peki ben ne gibi etkisini gördüm? 
  Öncelikle ürün krem jel olarak geçiyor bu nedenle yumuşak bir yapıya sahip Garnierin 3'ü 1 aradasına göre daha kolay sürülüyor.İçindeki tanecikler kesinlikle yüzü çizmiyor.Kokusu rahatsız edici değil sanki salatalık içeriyormuş gibi kokuyor yada bana öyle geliyor.Kullanımı her peeling gibi ıslak yüze bir miktar dairesel hareketler uygulanıp yıkanıyor. Evet etkilerine gelirsek verdiği temizlik hissini seviyorum.Siyah noktalara tek başına bir etkisi oldu  mu bilmiyorum çünkü ben düzenli olarak burun bandı ve yüz yıkama jelleriyle yüzümdeki yağı uzaklaştırıyorum. Ancak bu peeling ve garnierin neem özlü yıkama jelini düzenli kullanmaya başladıktan sonra siyah noktalarım ciddi derece de azaldı.Ben yüzümde fazla ürün kullanmamaya dikkat ediyorum çünkü cildimizi neye alıştırırsak daha fazlasını istiyor.Yaşım daha küçükken ne kadar az ürün o kadar iyi diye düşünüyorum.Sizlerde sadece cildinizin ihtiyacını bilip ürün kullanmaya dikkat edin.Ben cildim yağlı olduğu için yıkama jelleri kullanıyorum yada yüzümde kapamam gereken fazla leke,renk eşitsizliği olmadığı için gözeneklerimi fondöten kullanarak kapamamaya özen gösteriyorum.Sizlerde cildinizin ihtiyacı doğrultusunda hareket etmeye çalışın :)


Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim :) 
Beni instagramdan da takip edin @buseninmakyajcantasi

You Might Also Like

1 yorum