ULRIC DE VARENS - Rêve de Varens eau de parfum

13:31:00


  Kokulardan çok anlamam ne içerir alt noktası üst notası hangisi hoş geliyorsa bana hitap ediyorsa bende hassasiyete yol açıp mide bulantımı tetiklemiyorsa alır kullanırım. Bu da onlardan biri işte..
   Bu parfümü sadece Rossman standlarında gördüm ya da başka yerde dikkatimi çekmedi emin değilim.Üstündeki melek kanatları dikkatimi çekti bileğime sıktım kokladım ayy ne ağır dedim sonra eve giderken dakikada bir bileğimi burnuma götürür oldum :D Sonrasında kafama koydum işte ama sıra gelmedi bir türlü onu almaya evde o sıra ona çok yakın olan Lancome la vie est belle vardı o da favorimdir bu arada.Öyle böyle derken bugün birde ne göreyim ilk kez indirime girmiş hemde %50 :O Tek çeşidi var sanırım buralarda 50 ml 40 tl civarı fiyata sahip bugün 22 tl ye düşmüştü hemen aldım tabi :)
      Ben alt notası şöyle üst notaya çıkarken bu kokuyor diye tarif edemem size ama tarif etmeye çalışacak olursam kadınsı feminen bir kokusu var sitesinde de öyle demişler zaten doğru tanımlamışım :D Bana hafif şekerli gibi de geliyor kokusu ama içinde şekere dair bişi yokmuş..Sitesinde şöyle yazıyor :
  
          " Çiçeksi, Meyvemsi, Misk notaları
Bu koku, kadının feminen doğasınının izlerini işler. Baş notaları turunçgillerin parıldayan etkisiyle açılır, ardından neşeli meyvemsi notalar yerini alır. Çiçeksi kalbi, hoş ve narin çiçeklerle rafine ve sofistike bir hava yaratır. Alt notaları Sandal ağacı ve silhatın sıcak etkisiyle yoğunlaşır.  "
  Sizlerde bu tür kokulardan hoşlanıyorsanız bir bakın derim.Ayrıca kalıcılığı da çok iyi rahat 4-5 saat kokuyor.
  Parfüme ULRIC DE VARENS online satış sitesindende ulaşabilirsiniz.Türkçe bir sayfa ya da kozmetik mağazalarından bakabilirsiniz. 

You Might Also Like

0 yorum