Purederm Soyucu Gözenek Temizleyici Ped

08:23:00

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Gratislerde satılan bu pedlerden bahsetmek istiyorum.
        Çok uzun zaman önce 2 tane almıştım fiyatı 2 tl gibi bir şeydi çok uygundu.İlkini hemen o gün denemiş ve instagramda fikirlerimi kısaca yazmıştım.Ondan sonra ikinci paketi denemeye çekinmiştim.Geçenlerde tekrar şans vermek istedim ve  sonuç yine hüsran  :(


  Ped çift taraflı kendinden nemlidir.İçerisinde Aloe,Kolajen,Cadı fındığı ve Hyaluronik asit bulundurmaktaymış.
      Pedin vaadleri cildi ;
        -Temizlemek
        -Soymak
        -Ton vermek
       - Nemlendirmek
   Ne yazık ki ben hiçbir vaadini gözlemleyemedim. Banyodan sonra gözeneklerimin en açık olduğu zamanda tırtıklı yüzeyini asla çok bastırmadan nazikçe yüzüme dairesel hareketlerle uyguladım.Ardından düz kısmıyla temizledim.Ancak cildim o kadar çok yandı ve kızardı ki ilk uyguladığımda direk suyla durulayıp kendi nemlendiricimi uyguladım.Gece boyunca yanması geçmedi. İkinci kez denediğimde yine yanaklarımda bir yanma ve kızarıklık oldu.Sanırım bende alerji yaptı neden öyle olduğu hakkında hiçbir fikrimde yok ancak bir daha asla almam.

Yalnız bu ürünün seveni stokçusu da çok bu demek oluyor ki her cilt tipinde farklı bir etki bırakıyor.Fiyatı 2 tl alıp denemek isteyenler için gayet uygun bir ürün.
  Ürünün açıklama kısmında paraben içermediği yazıyor.Ayrıca Cruelty free yani hayvanlar üzerinde deney yapmadığını da belirtmişler bu çok önemli.En kısa zaman da hayvan deneyleri üzerine bir blog yazısı yazmayı planlıyorum.
Okuduğunuz için teşekkür ederim :) Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle ..

You Might Also Like

0 yorum