Rituel de Beauté Isıtıcı Bant

08:50:00

  Bugün sizlerle özel günler için üretilmiş ısıtıcı bantlardan bahsedeceğim.Benim elimde Rituel de Beauté markasına ait olanı var.Bantların genel amacı ısı sağlayarak ağrıların hafiflemesine yardımcı olmak.

  Ben ilk kez kullandım.Öyle aman aman memnun kaldım mı? Hayır. Bant 8 saate kadar etkili olduğunu söylüyor ancak benim hissettiğim ısı 5 saat filan sürdü zaten ısınmasıda bi 30 dakika kadar aldı.Bir kutuda 2 adet çıkıyor,vakumlu paketlere bulunuyorlar.Paketi açtıktan sonra bandın etkisinin başladığı söyleniyor.Bu bandı cildinizle asla temas ettirmiyorsunuz çamaşırınızın üstüne yapıştırıyorsunuz.
   Verdiği sıcaklık ağrıları dindirmeye yeticek kadar yada sizi ısıtabilecek kadar değil açıkcası ben hissedemedim pek.Otururken hiç bişi hissetmedim ama ayaktayken sıcaklığı baya hissediyorsunuz.Gratis ve watsonslarda satılan bantlara da şans vermek istiyorum.Bakalım onlardan memnun kalacak mıyım?
  Bu bantları sadece özel günlerde değil soğuklarda vücudu ısıtmak içinde kullanabiliriz bence belki az da olsa faydası olabileceğini düşünüyorum.Soğuk günler tam anlamıyla başladığında öyle deneyeceğim.Eğer işe yararsa kesinlikle hayat kurtaracaktır.Çünkü çok üşüyen biri olarak azda olsa iyi gelicektir.
  Bir sonra ki yazıda görüşmek dileğiyle :)You Might Also Like

0 yorum