Rituel de Beauté Topuk Çatlağı ve Nasır Gidermeye Yardımcı Stick

01:16:00

 Merhaba arkadaşlar :) Bugün sizlerle Topuk çatlakları ve nasır gidermeye yardımcı stickten bahsetmek istiyorum.Bu ürün aslında elimde bayadır var olan ama düzenli kullanmadığım için etkilerini gözlemleyip bir türlü yazamadığım bir üründü.Sonunda kullandım artık fikirlerimi sizinle paylaşabileceğim.

   Öncelikle ürünün içeriğine bir göz atalım istiyorum.Kutu üzerinde hemen göze çarpan bir yazı dikkati çekiyor.Ürünün içeriğinde Pantenol,Allantoin ve %25 üre içerdiği yazıyor.Peki bunlar ne? Neden özellikle belirtmişler? Ben sizler için araştırdım.
 Pantenol cilt onarıcı bir kremdir.Çatlaklarda,yüzeysel enfeksiyona bağlı olmayan yaralarda,kesiklerde,pişiklerde kullanılabilen onarıcı bir kremdir.
   Allantoin, ciltteki hücre yenilenmesini sağlar.Hücre çoğalmasını uyarır.Böylelikle ciltte rejenerasyonu(yenilenmeyi) sağlar.
  %25 Üre kalınlaşmış,pullanmış derinin nemlendirilmesini  ve yumuşatılmasını sağlar.
 Yani içerdiği maddelere bakacak olursak bu stick cildin yumuşamasını,yenilenmesini ve nemlenmesini sağlayan onarıcı bir ürün.
    Peki vaadlerini yerine getiriyor mu? Düzenli kullanırsanız gözle görülür bir sonuç elde edersiniz kesinlikle.Ama dün sürdüm bugün unuttum yaparsanız anlık nem sağlar sadece.Bu yüzden bu tür onarıcı bakım ürünlerinde düzenli kullanım şart.Ben düzenli kullandığımda kalınlaşmaya başlayan topuk derim inceldi,yumuşadı.Gözle görülür bir iyileşme sağladı.Bu yüzden sevdim bu ürünü.
  Ayrıca belirtmeliyim ki bu ürün stick formda olduğundan hijyen açısından dikkat edilmeli ve sadece kişisel olarak kullanılmalı.
 Ürünü ben her akşam uygulayıp biraz emmesini bekleyip kalın bir çorap giyip bekliyordum.Böyle daha yüksek verim alıyorsunuz.Size de öneririm.Eğer dozunda uygularsanız cidden kolay ve çabuk emilen bir ürün ama katman katman yaparsanız emilimi zor oluyor.

Okuduğunuz için teşekkür ederim :) Sorularınız için bana yorumlardan yada instagramdan @buseninmakyajcantasi adresinden ulaşabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum