Elidor Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi

09:36:00
Yeniden hepinize merhaba :)

 İnstagramda bana çok sorulan bir soru varsa oda kesinlikle bu saç kremiyle alakalı :) Bir çok mesaj geliyor bu kremle alakalı bende burdan da bir yazı paylaşmak istedim.
  Bu krem banyo sonrası saçları şekillendirmek için kullanılan durulanmayan bir ürün.Benim çok çok sevdiğim sürekli kullandığım yeşil renkli olanı yani dalgalı ve kıvırcık saçlar için olanı çünkü saçlarım dalgalı ve banyo sonrası çok kabarıyor.Bu kremi avucuma alıp sürdüğümde saçlarımı kurutsamda kurutmasamda belirgin buklelere sahip oluyorum ve saçlarım kabarmıyor.
  Bu ürünü biz kıvırcıklar seviyoruz peki ya başkaları neden sevemiyor? En çok aldığım mesaj buydu benim saçlarımı hiç bukleli yapmıyor,işe yaramayan bir ürün gibi..Arkadaşlar bu ürün dalgalı ve kıvırcık saçlar için üretilmiş,ürünün ambalajında düz saçlıları kıvırcık saçlı yapacak gibi bir iddiası yok.Ancak çok hafif su dalgalarına sahip olabilirsiniz daha fazla beklenti içerisinde almayın.Kıvırcık saçlara sahip olmak isteyenler vax,jöle,şekillendirici  saç köpüklerini deneyebilirler.Eminim istediğinize yakın sonucu bunlarla daha iyi elde edeceksiniz.
 Bu krem saçları asla yağlandırmıyor,saçları ağırlaştırmıyor.Benim en favori ürünüm kendisi :) 
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.
Sorularınız varsa bana yorum bırakabilirsiniz yada İnstagramda @buseninmakyajcantasi olarak beni bulabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum