Cecile Booster Mascara

11:02:00

Hepinize uzun bir aradan sonra yeniden merhaba kızçelerim
  Bugün sizlerle maskara incelemesi yapmak istiyorum. Bayadır elimde olan deneyimlediğim ve gerçekten sevdiğim maskara Cecile markasına ait booster maskara.
 Maskaranın vaadleri şu şekilde :
Kirpiklerinizi inanılmaz bir şekilde dolgun ve uzun gösterir. Akmaz ve gün boyu kalıcıdır. Gözlerinizi gözle görülür şekilde iri gösterir. Elastrofiber fırçasıyla ekstrahacim sağlar.
  Benim yorumlarıma gelecek olursak.Maskara kirpikleri kesinlikle tek tek ayırıyor.Çok hafif bir uzatma ve hacim sağlıyor.Fakat böyle aman aman bir hacim ve uzunluk değil.Sadece günlük kullanıma uygun bir maskara.
 Bende dökülme,topaklanma da yapmadı. Micel suyla kolay şekilde temizleniyor.

   Fırçası kısa silikon çubuklardan oluşuyor.Hafif zik zak görüntüsü var.Rimel ilk açtığınızda hepsinde olduğu gibi fazla akışkan fakat bir hafta sonra tam kıvamını alıyor.
Benim favorim Maybelline Lash Sensational fakat o zor temizleniyor diye günlük olarak makyajlarımda arada bunu kullanıyorum,kirpiklerimi yormamak adına.
Eğer sizde rimel arayışındaysanız buna şans verin derim.Fiyatı 15 tl civarında.Zaten Cecile çok sevdiğim bir marka.Şuanda denemek istediklerim arasında ballı maskarası var.
Siz bu maskarayı kullandınız mı?Eğer kullandıysanız yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayınız.
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.
beni instagramda @buseninmakyajcantasi adıyla bulabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum