Flormar Pretty Blush On/ P116

14:34:00

Hepinize yeniden merhaba :)
  Bugün sizlere Flormara ait olan bu ikili allıklardan bahsetmek istiyorum.Ben bunu geçen halamdan kullanmadığı için aldım ve o günden sonra elimden hiç düşmedi.Dış ambalajı neden böyle bilmiyorum.Ama sonuçta içeriği aynı.
 Böyle palet haline getirilmiş ürünleri her zaman daha iyi buluyorum.Dışarı çıkarken,seyahatlerde yanımızda taşımak için kolaylık oluyor.Tek bir palet minimum 2 seçenek var fakat ayrı ayrı ve ikisinin karıştırıp uygulama şansımız var yani 3 kullanım şekli var.

   Bu allıklara gelecek olursak ; kapağı açtığınızda size gelen böyle kremsi hafif parfümlü koku benim hoşuma gidiyor.Biri çok tatlı bir pembe diğeri hafif kahve hafif turunculuk içeren bir renk bulunuyor.Benim en beğendiğim renk kahve olan oldu.Her türlü bronz,kahve tonlu makyajla uyum sağlıyor.Hatta sadece rimel bile sürsem onu sürer oldum.Hatta bu renk göz makyajlarında çokta güzel bir geçiş rengi oluyor.Yani bir allıktan daha fazlası benim için.
 Pembe olan ise yanaklara hafif pembiş bir görüntü katıp daha sağlıklı ve canlı bir cilt elde etmek için ideal bir allık iken pembe göz makyajları ortaya çıkarmak içinde harika bir far olabiliyor.


 Kalıcılıkları çok iyi değil.Eğer altına bir baz uygulanmazsa fondöten,BB krem üzerinden bile kolaylıkla uçup gidiyor.Baz biraz olsun dışarıda allık uçmadan gezmenizi sağlıyor.Far olarakta yine aynı şekilde baz ile desteklenmesi gerekiyor.Fakat garip ki far olarak bazsız allık olarak karşılaştırma yapıldığında daha kalıcılık sağlıyorlar.Sanırım daha yoğun uyguladığımızdan dolayı.
 Yapıları gayet yumuşak,dağıtmaları kolay.Hafif bir tozutmaları var ama eleştirmeye değmez çünkü tozutmayan ürün neredeyse yok.
 Bu ürünlerin fiyatlarınında gayet uygun olduğunu biliyorum.Hele indirim zamanları tadından yenmez hal alıyor.Elinizde çeşitlilik olması açısından bence değerlendirilebilir ürünler.Bir bakın derim.
 Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.
Beni instagramda @buseninmakyajcantasi olarakta takipte kalabilirsiniz.
 Sevgiyle kalın...

You Might Also Like

0 yorum