Procsin Bubble Mask Cream (Anında Enerji Veren Krem)

03:48:00


Hepinize çok uzun bir aradan sonra merhaba.
 Bugün sizlerle Procsin firmasının yeni çıkarmış olduğu ve çok büyük bir etkinlik ile biz bloggerlara hediye ettiği bubble mask serisinin kremini inceleyeceğiz.Bubble mask serisinde 3 ürün bulunuyor ancak ben son aşamadan başlamayı tercih ettim çünkü buna bayıldım.
 Bubble mask cream yani anında enerji veren krem bize özel aktif ve bitkisel aktifler sayesinde cilt dokusunda düzeltme,esneklik ve aydınlanma sağlayacağını söylüyor.Bu vaadleri uzun süre düzenli kullanımda görebiliriz.Ben yaklaşık 2-3 haftadır düzenli kullanıp gözlemliyorum.
 Cildi matlaştırıyor fakat sağlıklı bir cilt görüntüsü veriyor.Asla donuk bir cildiniz olmuyor.Bunun yanı sıra çok güzel bir makyaj bazı olması.1-2 Haftadır makyaj bazı olarak deneyimliyorum ve harika tutuculuk sağlıyor.Ayrıca gün içerisinde cildiniz hiç kurumuyor.
Bu kremi uygularken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kremi yüzünüze tampon hareketler ile yedirmeniz.Öbür türlü dairesel hareketler ile kremi cildiniz emmiyor.
Bubble Mask serisinin en güzel kokan ürünü de bu krem ayrıca belirtmekte fayda var.
Cilde verdiği nem biraz gibi geldi bana.Gündüzleri bu kremi uyguluyorsam geceleri biraz daha fazla nem veren bir krem ile bunu desteklemeye çalışıyorum.
Kısaca bittiğinde tekrardan alacağım bir krem oldu.
Ayrıca firmanın diğer ürünlerinede bakmayı ihmal etmeyin.Arada çok güzel cep dostu indirimler yapıyorlar.Takipte kalmanızda fayda var.
Procsin instagram sayfası@buseninmakyajcantasi
Diğer ürün yorumlarımı takip etmek için beni instagram sayfamdanda takipte kalabilirsiniz.
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

You Might Also Like

0 yorum