Restorex Onarıcı Saç Bakım Maskesi

13:13:00

 Restorex markasının şampuanını çok severek kullanıyorum.Bir kutu bitirdim. Kullanırken de içerisine çam terebentin yağı katmıştım.Ve gerçekten saçları uzattığını düşünüyorum.
Bu sefer şampuanı sepete eklerken yanında maskesini ve sıvı saç kreminide almıştım.Şampuan ve sıvı saç kremi fazlaca bereketliyken maske bir o kadar bereketsiz çıktı.Sanırım 6-7 yıkama bile yetmedi.Oysaki fındıktan az daha büyük bir ürün almama rağmen.Acaba ben mi kullanılmış ürün aldım?Eğer hepsi öyleyse bir daha almak istemem.
Şimdi gelelim vaadlerini yerine getirip getirmediğine??
Saçı onarıp,beslemeyi ve uzatmayı vaad ediyor ama ben çok kullanamadığım için pek bir etkisini görmedim.Sadece saçları yumuşattığını ve parlaklık kattığını gözlemledim o kadar.Belki daha fazla kullanabilseydim daha iyi yorumlayabilirdim ama bereketsiz çıkınca elim pek gitmedi açıkcası.

Kullanımıda gayet kolay.Avucunuza aldığınız bir miktar ürünü iki elinizin avucu ile ısıtıp dipten uca tüm saça yedirip 5 dakika kadar bekliyorsunuz(paket üzerinde 2 dakika yazıyor ama ben ona aldırış etmedim) sonrasında duruluyorsunuz.
Ben duş esnasında son aşama olarak bu maskeyi uygulamayı tercih ettim.Saçlarım bundan sonra daha kolay taranıyor ve dolaşmıyordu.
Bu maske hakkındaki düşüncelerimde bu yöndeydi.Gayet kısa ve öz oldu.Belki tekrar alır yine denerim ama aynı şeyle karşılaşırsam asla alacağım bir ürün değil.Fiyatı 9 tl idi yanlış hatırlamıyorsam..
Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.
Beni instagram üzerinde takipte kalmayıda unutmayın.
Seviliyorsunuz xoxo :)

You Might Also Like

0 yorum