#makeupbyagmurunbloggeretkinligi Buluşması Sponsorları

11:20:00

 Uzun bir aradan sonra yeniden hepinize merhaba
 Bugün sizlerle sıcağı sıcağına katıldığım güzel etkinliğimize sponsor olan markaları paylaşacağım.
  Öncelikle etkinliği düzenleyen ve beni davet eden Yağmur'a çok teşekkür ederim.Yağmur'un hesabına @makeupbyagmur 'a tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 Şimdi gelelim sponsor olan firmalarımıza ve gönderdikleri ürünlere...Bütün firmaların instagram adreslerini ekliyorum,üzerlerine tıklayarak instagram sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sitil Boya

Sitil boya bizler için çok cömert bir paket hazırlamıştı.Bir evde gerekebilecek tüm ayakkabı malzemelerine yer verilmişti.
Beni en çok heyecanlandıran bir ayakkabı sever olarak sneaker kit oldu.Artık ayakkabılarımı çamaşır makinesine atıp ömürlerini kısaltmak yerine bu kit sayesinde kolaylıkla temizleceğim.
@sitil_boya 'ya tıklayarak instagram hesaplarına gidebilirsiniz.
Farmona 

Farmona markası ise biz kadınların hiç hoşnut olmadığımız saç dökülmelerine karşı olan kompeks ampüllerinden yollamış.Bunu görüncede epey sevindim.Çünkü bu sıralar saçlarımdan çok muzdaribim ve işime yararsa kesinlikle daimi kullanıcı olacağım.Denedikçe sizlerle paylaşıyor olacağım.
farmonaturkiye 'ye tıklayarak instagram hesaplarına ulaşabilirsiniz.


Ahmad Tea

Ahmad Tea markasıda Earl Grey çay çeşidi ile bizlerleydi.Şuan çayım yanımda bu yazıyı hazırlıyorum.Ben zaten bergamot aromalı içecekleri seven biri olarask bu çayıda şimdiden sevdiğimi söyleyebilirim.
ahmadteaturkiye 'ye tıklayarak instagram adreslerine ulaşabilirsiniz.HC Care

HC Care firmasıda bizlerleydi ve bize çok güzel olduğunu defalarca duyduğum iki ürününü yollamış.Özellikle saç bakımı için olan kompleks yağlarını aşırı merak ediyorum.
@hccare tıklayarak instagram hesaplarına ulaşabilirsiniz.


Splat

Çoğunuz Splat markasını biliyorsunuzdur.Ağız bakımında önde gelen firmalardan birisi ve bugünde bizi yalnız bırakmadı.Bizler için iki güzel ürünlerini yollamışlar.Hatta siyah diş macunu namını çokça duyduğum ama bir türlü deneyemediğim bir macundu.Denemeye ilk ondan başlayacağım.
Teşekkürler Splat.
@splat_turkiye ile instagram adreslerin gidebilirsiniz.Gratis

Gratis firmasıda kendi markası olan Himalaya'nın yeni çıkan maskeleri ile bizlerleydi.Özellikle tazeleyici meyve maskesini merak ediyorum,bakalım nasılmış?
Teşekkürler Gratis.
@gratistr 'den instagram sayfalarına gidebilirsiniz.
Atelier Rebul
Claderm

Ayrıca etkinliğimize katkı sağlayan diğer markalara da teşekkürler.Hepsi denenecek ve zamanla hem instagram profilimde hemde burada yer alacak.
@atelierrebulturkiye ve @cladermturkiye  tıklayarak instagram adreslerine ulaşabilirsiniz.
Aradolu

Aradolu'da sağlıklı atıştırmalıklarıyla yanımızdaydı.Eve gelir gelmez kaybolan bu çiko barları biz çok sevdik.
@aradolu instagram sayfasından diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Deer Case

Deer Case markasıda telefon kılıflarıyla bizimleydi.Benim payıma ise bu düştü.
Teşekkürler @deer_case


Cosmo Home ve The Pink Ellys 

Cosmohome'da bizi yalnız bırakmadı ve etkinliğimize The Pink Ellys markasının ürünleriyle eşlik etti.Ben eve gelir gelmez dayanamayıp likit matlardan Lilac rengini denedim.Ve aşık oldum resmen..Teşekkürler Cosmo Home.
@cosmohome   ve @thepinkellys tıklayarak instagram adreslerine ulaşabilirsiniz.Capi Cade

 Capi Cade markasıda  şampuanlarıyla bizimleydi.Aralarında gözüme kestirdiklerim var.Kısa zamanda deneyimleyip,sizlerle paylaşacağım.
@capicadeturkey 'e tıklayıp instagram adreslerine ulaşabilirsiniz.


            Farmasi ürünleri @farmasi.online.tr  ve @farmasiyle hesaplarına teşekkür ederiz.
Masaj jeli merak ettiklerim arasında ayrıca ojenin rengini kendim seçecek olsaydım kesinlikle bunda karar kılardım.Oriflame markasına ait oje için @aytul34aktas adlı hesabada teşekkür ederiz.Bizler için oje yollamış.
Ayrıca @uber_cosmetics bizlere çok değişik bir ürün yollamış.Hemen çantamda yer verdiğim krem kolonya kendisi.Ayrıca ambalajıda çok tatlı değil mi?


Jeomed TTO

Bizi etkinliğimizde yalnız bırakmayan ve bolca hijyen ürünü yollayan TTO markasının ürünlerini çok merak ediyorum.Çünkü göz sağlığı için bile ayrı ayrı düşünülmüş ürünler mevcut.Yarından itibaren göz şampuanını kullanmaya başlıyorum.Çünkü en önemlisi göz sağlığımız.
Jeomed TTO Teşekkür ederiz.
İnstagram adreslerine @jeomed_tto tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Revox ve Softto Plus
Revox'da yeni çıkan at kuyruğu bitki özlü sıvı saç kremiyle bizlerleydi. 
@revoxsampuan 'a tıklayıp hesaplarına ulaşabilirsiniz.
Softto+ markasıda maskelerinden yollamıştı.Ayrıca ürünlerini detaylı inceleyip bilgi sahibi olmamız içinde bir katalog göndermişler.
@softtoplusturkiye tıklayıp inceleyebilirsiniz.

  Revox şampuandan tanıtım için gelen hanımefendilere de burdan bir kez daha teşekkür ediyoruz.Bizi bir çok konuda aydınlattılar.BioZ ve Bioblas 

BioZ markası saç dökülmesine karşı sarımsaklı şampuanıyla etkinliğimize destek vermiş.
@biozcomtr  instagram hesaplarına ulaşabilirsiniz.
Biobalas ise daha önce denediğim ve çok sevdiğim dökülme ve yağlanmaya karşı şampuanıyla yanımızdaydı.
@bioblas_turkiye 'den hesaplarına gidebilirsiniz
Tekrardan tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.

Ürünlerin hepsini kullandıktan sonra instagram sayfamda post olarak ve bazılarınıda burda blog yazısı olarak paylaşacağım.Merak ettiklerinizi kaçırmamak için beni instagramda @buseninmakyajcantasi olarak takip edebilirsiniz.
Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim <3
You Might Also Like

0 yorum